ТЕХПІДТРИМКА   Тел.: (067) 901-81-07, (050) 17-12-781   viber/whatsapp/telegram: +380501712781   support@stargis.com.ua           


Відновлення ліцензії

Ви тут:

 

1. При перевстановленні Windows програму потрібно повторно активувати та ліцензувати. Код активації отримується згідно інструкції у звичайному порядку, а для отримання нового коду ліцензії потрібно звернутися до техпідтримки. Процедура ця безкоштовна.

2. При заміні обладнання (без перевстановлення Windows) у деяких випадках змінюється код програми і потрібне повторне активування та ліцензування. Код активації отримується згідно інструкції у звичайному порядку, а для отримання нового коду ліцензії потрібно звернутися до техпідтримки. Процедура ця безкоштовна.

3. При заміні обладнання (з перевстановленням Windows) для виключення ситуації втрати ліцензії напишіть у техпідтримку для запиту видалення ліцензії. Процедура ця безкоштовна.

4. При перенесенні програми на інший комп’ютер заздалегідь напишіть про свій намір у техпідтримку, і вам надішлють відповідні інструкції по видаленню ліцензії. Процедура ця безкоштовна.

5. При втраті/псуванні комп’ютера відновлення ліцензії коштує половину вартості програми. Також необхідний гарантійний лист від підприємства.

 

Теги:
Переглядів: 72

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.