ТЕХПІДТРИМКА   Тел.: (067) 901-81-07, (050) 17-12-781   viber/whatsapp/telegram: +380501712781   support@stargis.com.ua           


Пошук і відновлення проекту з кешу

Ви тут:

Якщо під час роботи з проектом в момент його збереження відключать світло, відключиться флешка (якщо проект відкрито з флешки), виникне помилка на диску, пропаде мережа (якщо проект відкрито з іншого комп’ютера), то файл проекту буде пошкоджено.

 
При його відкритті (або при переході на поверх) буде видаватися помилки, наприклад:
 

 
Пошкоджений проект відновленню не підлягає! Його можливо тільки відновити з вашого бекапу або пошукати у кеші програми (якщо ви це не відключали).

 
Відкрийте папку КЕШа через меню Налаштування/Керування кешем/Відкрити папку кешу. Папок може буде досить багато. Намагайтесь не переміщати та не видаляти звідси ніякі файли. Зробіть сортування за ім’ям файлів і перейдіть на папку з датою/часом, коли ви в останнє працювали з нормальним проектом.

 
Подивіться на наявні файли:
• Пусті незбережені проекти мають ім’я bti – їх можно не перевіряти і переходити в іншу папку.
• У папках копія / копія попереднього знаходяться копія проекту перед його перезаписом (якщо активовано це в налаштуваннях).
• В автозбережено – копії поточної роботи (якщо активовано це в налаштуваннях).
• В копія збереженного – остання копія робочого проекту зі всіма змінами, коли ви його зберігали.
• Файли проекту просто у папці – робочий варіант, з яким працює програма. Він скоріш за все буде пошкоджений, коли програма аварійно завершиться, та не містить останні зміни (вони зберігаються в ОП, не фізично у файлах)

В залежності від ситуації можливі такі ваші дії:
• коли ви зберегли якусь неправильну версію проекту (перезаписали інший проект, зробили поспішні зміни, зберегли «зависший» проект), то шукайте останню папку по даті “копія” або “копія попереднього”
• коли виключили світло і у вас стояло автозбереження, то шукайте останню по даті “автозбережено”. Якщо не було автозбереження, то пробуйте відкрите усі проекти, що там будуть.

 
Щоб швидко відкрити проект, просто перетягніть файл з розширенням *.sdb у програму AvisБТІ (в програмі не повинно були зайвих вікон або попереджень; якщо буде запитувати про збереження попереднього проекту, то не зберігайте його):

 
Якщо проект відкриється нормально і всі більше-менш останні дані будуть, то збережіть проект через Файл-Зберегти як у його папку, але з новим ім’ям (наприклад, план2), і подальшому працюйте з цією версією:

 
Якщо у вас не вийде самостійно відновити проект, можете написати у нашу техпідтримку – за допомогою віддаленого доступу ми спробуємо допомогти вам.

Теги:
Переглядів: 52

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.